Po 19 letech vědecké práce na předních univerzitách v USA, Německu, Itálii a ČR jsme v roce 2008 založili laboratoř Protean s.r.o., abychom nabyté zkušenosti uplatnili v běžné praxi. Dnes jsme 100% česká biotechnologická laboratoř provádějící analýzy infekčnosti klíšťat, genetické analýzy, výrobu a export rekombinantních produktů pro farmacii. Jsme držiteli certifikátů kvality ISO 9001 a ISO 13485. Společnost Protean s.r.o. se řídí následující politikou kvality..

Doc. RNDr. Ladislav Burýšek, PhD.

Doc. RNDr. Ladislav Burýšek, PhD.

jednatel, vedoucí výzkumu a vývoje

Ladislav vystudoval Přírodovědeckou Fakultu UK a má dlouholeté zkušenosti z výzkumu v ČR, USA a Německu. Je zakladatelem několika úspěšných biotechnologických společností u nás a ve Švýcarsku.

Více >
Ing. Miroslava Burýšková, PhD.

Ing. Miroslava Burýšková, PhD.

vedoucí laboratoře

Miroslava vystudovala VŠCHT v Praze a pracovala jako odborný asistent v molekulárně-biologických laboratořích v USA a v Německu, kde absolvovala doktorské studium. Má na starosti kvalitu jakosti laboratorních analýz a péči o zákazníky.

Více >
Bc. Veronika Rozkošová

Bc. Veronika Rozkošová

laborantka

Veronika vystudovala bakalářský obor zdravotní laborant na Zdravotně sociální fakultě JČU v Českých Budějovicích. Má na starosti příjem vzorků a provádění laboratorních analýz.

Více >
Pavlína Čížková

Bc. Pavlína Čížková

laborantka

Pavlína vystudovala bakalářský obor zdravotní laborant na Zdravotně sociální fakultě JČU v Českých Budějovicích. Provádí širokou škálu laboratorních analýz včetně vyšetření genetických mutací.

Více >

Důvody, proč se s analýzou DNA obrátit na nás

10 dnů
Nejrychlejší analýza
4 mutace
Komplexní analýza
96%
Nejspolehlivější metoda
10tis. vzorků
Nejvíce zkušeností
Praha
Sběrné místo v Praze
Osobní přístup
Nadstandardní služby

+420 724 731 832 nebo
+420 380 120 427
info@protean.cz
Protean s.r.o.
Dolní 2102/2 (Státní veterinání ústav)
370 04 České Budějovice
IČ: 28089421