Podmínky použití obsahu webu

Veškeré materiály publikované na webových stránkách společnosti Protean s.r.o. www.analyza-dna.cz, s výjimkou diskuzních příspěvků, jsou chráněny autorským zákonem. Produkty a služby, které jsou na webových stránkách uvedeny, informace o nich a jejich vyobrazení mohou být chráněny dalšími právy dotčených osob. Názvy a označení výrobků, služeb, firem a společností mohou být registrovanými obchodními známkami příslušných vlastníků. Za obsah diskuzních příspěvků nenese spol. Protean s.r.o. právní zodpovědnost.


Autorská práva
Jakákoli část webových stránek společnosti nesmí být zkopírována elektronickou nebo mechanickou cestou a zpřístupněna veřejnosti bez předchozího písemného svolení držitele autorských práv.


Podmínky poskytnutí služby analýza DNA

Prohlašuji, že jsem se seznámil/a s informacemi o analýze DNA dostupnými na webu analyza-dna.cz. Na základě těchto informací prohlašuji, že souhlasím s provedením mnou objednané analýzy DNA. O výsledku chci být informován/a a jsem si vědom/a, že tyto informace mohou být stresující. Výsledky testů jsou důvěrné a nebudou sdělovány třetím stranám.

Souhlasím se zpracováním zaslaného vzorku pro účely objednané analýzy na základě mnou vyplněného informovaného souhlasu zaslaného do laboratoře Protean s.r.o. společně se vzorkem.

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a nařízení Evroské unie o GDPR pro účely poskytované služby.

Odběrová souprava je odesílána či předávána po obdržení platby. Objednávku vyšetření je možno zrušit do data předcházejícího den přijetí vzorku do laboratoře, což bude oznámeno e-mailem.

Pokud bude objednávka zrušena po provedení platby ještě před odesláním odběrové soupravy zákazníkovi, bude za zpětné odeslání platby účtován manipulační poplatek 200,-Kč, který bude od příslušné částky odečten.

Pokud bude objednávka zrušena až po odeslání odběrové soupravy zákazníkovi, bude za zpětné odeslání platby účtován poplatek 400,-Kč, který bude od příslušné částky odečten.


Oblíbené články

Trombofilní mutace 24.1.2020

Důvody, proč se s analýzou DNA obrátit na nás

10 dnů
Nejrychlejší analýza
4 mutace
Komplexní analýza
96%
Nejspolehlivější metoda
10tis. vzorků
Nejvíce zkušeností
Praha
Sběrné místo v Praze
Osobní přístup
Nadstandardní služby

+420 724 731 832 nebo
+420 380 120 427
info@protean.cz
Protean s.r.o.
Dolní 2102/2 (Státní veterinání ústav)
370 04 České Budějovice
IČ: 28089421